Trading Bitcoin

Trading Bitcoin

Pse ju duhet të tregtisë Bitcoin?

Bitcoin është ndër pasuritë më interesante në treg. Është çmimi zhvillohet në një mënyrë të shpejtë. Njerëzit janë duke u përpjekur për të blerë ose për të minave cryptocurrencies. Të dy mënyrat janë të komplikuara dhe të shtrenjta. Platforma Libertex ofron një mënyrë me kosto-efektive për kryerjen Bitcoin tregtare. Ju mund të tregtisë në të dy rritjen dhe surging e kuotimit Bitcoin. Gjëja më e mirë është se ju mund të përpiquni të pasur sa më pak si SHBA $10.

Si të tregtisë Bitcoin nëpërmjet Libertex?

Zgjidhni Bitcoin nga një listë e instrumenteve. Rregullo tabelë. Ju mund të zgjidhni imazhe të ndryshme për paraqitjen e grafikët, në varësi të preferencave tuaja. Analizoni trendin e çmimeve. A keni përshtypjen se çmimi do të rritet? Submit një tregti buy. A mendoni se çmimi do të pakësoheshin? Hap një urdhër të shitur.

Si për të kuptuar se në cilin drejtim çmimi do të shkojë?

Nuk është jo 100% sigurt mënyrë për të kuptuar drejtimin e çmimeve, por ka disa këshilla. Nuk është tabelë vlerësimi i duhur në dispozicion një tregtarëve "në ekran së bashku me tabelë Bitcoin. Ju mund të shkoni me turmën, ose kundër tij. Kjo mund të ndihmojë për të bërë një vendim.

Bitcoin Libertex tregtare

Si për të hapur një tregti?

Pas zgjedhjes së një drejtim klikoni blerë ose shitur butonin varësi parashikimin tuaj. Pastaj ju do të shihni parametrat e avancuara për tregti tuaj. Ngritur sasinë e tregtisë tuaj, një faktor shumëzues, dhe të bëjë një tregti. Kjo eshte. Mos harroni për ta mbyllur atë, pasi të keni arritur nivelin e dëshiruar të fitimit.

Çfarë është një koeficient?

Një shumëzues është një rritje e vëllimit tuaj tregtare. Imagjinoni ju të hapur një tregti me SHBA $10 dhe një koeficient 5x. Edhe pse investimi juaj është SHBA $10, vëllimi juaj tregtar është 5 herë më e lartë, i.e. US $ 50.

Si për të ulur rreziqet?

Ne ofrojmë mjete, si, Stop Humbja dhe Fitimi marrë për të ulur rreziqet tuaja tregtare. Ju mund të ngritur këto parametra drejtë në ekran Tregtisë. Të dyja këto mjete të mbyllur tregton tuaj automatikisht në nivelin që ju të ngritur. Të përcaktojë se sa ju duan të rrezikojnë dhe të vendosur një humbje të ndaluar në këtë nivel.

Si për të tërhequr fonde?

Shko në Tab Portofolin, dhe klikoni “tërhequr fonde” buton. Pastaj tregojnë një metodë preferueshme pagesës: Kartë Krediti, wire transfer ose Skrill. Submit një kërkesë për tërheqje, dhe ju do të merrni paratë tuaja në 24 orë.


Pse të zgjidhni Libertex?

Libertex është një platformë që mundëson multidevice tregtare me cryptocurrencies, rezervat, tregues, palë të monedhës, metalet, dhe burimet e energjisë pa komisione fshehur. Regjistrimi është i menjëhershëm dhe ju jep një qasje në një portal të menaxhimit të llogarisë personale nga një celular apo një pajisje desktop të çdo lloji. Provoni veten tani.


Dëshmi

Dan Pohl

Deri më tani unë me të vërtetë donte ai, Le të shohim se si gjërat do të Goon atë. Unë mendoj se trajtimi i ITIS jo shumë të vështirë, dhe në qoftë se nuk është budalla, ju do të marrë së bashku edhe me të.

fakusater2109

Në fakt kjo është një app madhe. Është shumë e lehtë për t'u përdorur, shumë karakteristika të dal. Ju bën të ndiheni të shkarkuar dhe të eksplorojnë pjesë interesante e saj.

Thomas Ott

app Top… Grafikë të shkëlqyer dhe kuotat aktuale në dispozicion për shumë aseteve.

chudhjpter21

Unë mendoj se kjo app është një zgjedhje e madhe për fillestar dhe investitorët me përvojë. Ajo ka të gjitha karakteristikat e nevojshme për tregtimin dhe investimin në aktivet financiare të ndryshme.

pjk877

app bukur! Përshtatshëm për t'u përdorur, platforma është e qëndrueshme, pesë yje falënderim!

Dirk Köhler

app shumë i qartë. Advantage ... shkon në një PC, si dhe ... disa Apps të tjera tregtare mund të prerë një fetë off nga ky.”

Maximilian Steinecker

i mirë! Sipas mendimit tim app mirë tregtare në dyqan. Edhe pse jo të gjithë indekset, etj. përfaqësohen, por ndërfaqe të qartë dhe shumë përdorues-miqësor trajtimin e më shumë se kompensuar për këtë. Një plus i madh është edhe mbështetja në kohë reale, pa email bezdisshëm. Shkurtimisht, falënderim shumë i madh!

Trading Bitcoin Libertex