Libertex lanceert nieuwe en verbeterde mobiele handelssignalen

Hoe handelssignalen te krijgen?

Vanaf september 2020 , onze klanten hebben toegang tot onze herziene functie voor mobiele handelssignalen. Handelssignalen zijn al lang een populair hulpmiddel voor Libertex klanten over de hele wereld. Velen zullen het moeilijk kunnen geloven, maar deze zijn krachtig, vooraf gebouwde handelsoplossingen zijn zojuist beter geworden!

Libertex mobiele handelssignalen

Libertex mobiele handelssignalen

Wat is er veranderd?

Ten eerste, de bijgewerkte signalen hebben nu een nieuwe look en feel voor interactieve labels waarmee u de signalen rechtstreeks vanuit de lijst met in-app-instrumenten kunt bekijken en gebruiken. Dit is meer dan alleen een cosmetische make-over; De vers bijgewerkte, intuïtieve gebruikersinterface toont niet alleen duidelijk en nauwkeurig de handelsparameters in een praktisch pop-upvenster, maar stelt u zelfs in staat om het signaal automatisch toe te passen met slechts een druk op de knop. En daar houdt het niet op! Deze nieuwste versie breidt het bereik van onze handelssignalen uit met actieve transacties. Dit betekent dat als u eenmaal een positie heeft geopend, je bent niet langer alleen. Het Libertex-team van ervaren handelaren kan u tips blijven geven en u helpen uw parameters te optimaliseren, zelfs nadat u op de “Bevestig de transactie” knop.

Wie kan het gebruiken?

Onze nieuw uitziende handelssignalen zijn beschikbaar voor alle Libertex-klanten in de EU. Het enige dat u hoeft te doen, is de mobiele app downloaden (beschikbaar voor iOS en Android) als je dat nog niet hebt gedaan. De signalen worden vervolgens weergegeven in de app. Daarnaast, De verbeterde handelssignalen van Libertex zijn nu beschikbaar op zowel echte als demo-accounts. U kunt hun prestaties zelf testen voordat u uw zuurverdiende geld riskeert. Het kan niet beter zijn! En maak u geen zorgen als u zelf geen Libertex-account heeft. Registratie kan niet eenvoudiger. Het duurt maar een paar minuten en de lange zijn er niet, uitgesponnen cheques andere makelaars’ klanten hebben te maken met. Dus waar wacht je op ?! Profiteer vandaag nog van de nieuwe en verbeterde handelssignalen van Libertex!

Waarom Libertex?

Als een meervoudig bekroonde makelaar met meer dan 20 jarenlange ervaring in het verbinden van mensen met de financiële markten, Libertex is een naam die u kunt vertrouwen. Met mobiele en webgebaseerde apps, Libertex biedt geen spread-trading en geen goedkope hefboomwerking (tot 1:30 voor particuliere klanten en tot 1: 600 voor professionele klanten). Het gebruiksvriendelijke en intuïtieve ontwerp van ons platform in combinatie met de on-demand begeleiding van ons team van handelsexperts maken Libertex de gemakkelijkste manier om te handelen!


Libertex mobiele handelssignalen


Libertex


 

Risicowaarschuwing: CFD's zijn complexe instrumenten en brengen een hoog risico met zich mee om snel geld te verliezen als gevolg van hefboomwerking. 83% van de particuliere beleggersaccounts verliest geld bij het handelen in CFD's bij deze aanbieder. U moet overwegen of u begrijpt hoe CFD's werken en of u het zich kunt veroorloven om het hoge risico te lopen om uw geld te verliezen.